BLOG YAZISI ARAMA


Ana Kategori : NAZAR ve KORUNMA

Görüntülenme: 1772

Psişik Korunma için Doğaltaşlar Nasıl Kullanılır?

18.5.2020

Psişik korunma kristalleri kullanmak için psişik saldırı altında olmanıza gerek yoktur. Nazar, kıskançlık, nefret gibi duygularla size yaklaşan ya da enerjinizi emen insanlar da negatif enerji yüklenmenize neden olur.

Kendinizi yorgun, gergin, dikkati dağınık, moralsiz sıkıntılı veya ağır hissediyorsanız, negatif enerjiden arınıp pozitif enerji depolamaya ihtiyacınız olabilir.


Taşıdığınız ya da maruz kaldığınız negatif enerjilerin etkilerinden koruyucu kristaller vasıtasıyla arınıp korunabilirsiniz.

Psişik korunma için kullanılabileceğiniz doğaltaşlar Akik, Ametist, Aytaşı, Florit, Hematit, Kehribar, Labradorit, Lapis Lazuli, Malahit, Mercan, Oniks, Peridot, Yeşim


Bu doğaltaşlar etrafınızda sizi koruyacak bir enerjik kalkan oluşturur. Koruyucu taşları kullanmanın birkaç yöntemi vardır.


Takı Olarak :

Binlerce yıldır kullanıldıkları gibi koruma taşlarınızı birer tılsım olarak üzerinizde taşıyabilirsiniz. Bir koruyucu kolye veya bileklik gün içerisinde sizi dışarıdan gelen etkilere karşı koruyacaktır. Takı olarak kullanacağınız taşları uygun bir yöntemle periyodik olarak temizleme gerekir. Ayrıca korunma niyetiyle taşları programlamanız da etkilerini artıracaktır.

Üzerinizde Taşımak :

Cebinizde, çantanızda bir parça koruyucu kristal taşıyabilirsiniz.

Ortamda Bulundurma :

Seçtiğiniz korunma taşlarından ev, ofis gibi vakit geçirdiğiniz yerlerde bulundurabilirsiniz. Bu taşlar periyodik olarak temizlenmelidirler. Takı kullanımında olduğu gibi, bu yöntemde de programlanmaları taşların etkilerini artıracaktır. Ev ya da ofise girdiğinizde pasif, ağır veya rahatsız hissediyorsanız bu yöntem sizin için uygundur.

Meditasyon :

İhtiyacınıza göre negatif etkiler hissettiğinizde ya da periyodik olarak, korunma taşlarıyla meditasyon yapabilirsiniz. Sessiz ve huzurlu bir yerde seçtiğiniz korunma kristalini avucunuzda tutarak meditasyon yaptığınız taktirde kendinizi negatif enerjilerden temizleyebilirsiniz.

Dua, meditasyon, spiritüel çalışmalar ve enerji çalışmalarında korunma kristalleri kullanmak sizi tüm negatif etkilerden koruyup güven içerisinde olmanızı sağlayacaktır.
ETİKETLER

AMACA GÖRE DOĞALTAŞLAR, NAZAR ve KORUNMA, DOĞALTAŞLARIN KULLANIMI, AKİK, AMETİST, AYTAŞI, FLORİT, HEMATİT, KEHRİBAR, LABRADORİT, LAPİS LAZULİ, MALAHİT, MERCAN, ONİKS, PERİDOT, YEŞİM


ILGILI BLOG YAZILARI

Doğaltaş ve Kristalleri Programlama
DOĞAL TAŞ ve KRİSTALLERİ TEMİZLEME YOLLARI
Kristallerle 21 Günlük Niyet Çalışması
Aytaşı Taşının Özellikleri
Kehribar Taşının Özellikleri
Akik Taşının Özellikleri
Florit Taşının Özellikleri
Oniks Taşının Özellikleri
Ametist Taşının Özellikleri
Hematit Taşının Özellikleri
Malahit Taşının Özellikleri
Mercan Taşının Özellikleri
Peridot Taşının Özellikleri
Yeşim Taşının Özellikleri
Labradorit Taşının Özellikleri