BLOG YAZISI ARAMA


Ana Kategori : LABRADORİT

Görüntülenme: 3658

Labradorit Taşının Özellikleri

30.9.2020

Birçok rengi içinde barındıran labradorit siyah ay taşı olarak da bilinmektedir. İyi Şans Taşıdır. Mağmatik kayaçlarda oluşan bu taşın evrensel yaşam enerjisini barındırdığına inanılır.

Stres ve kaygılardan arınmanıza yardım eder, enerji ve neşe ile dolmanızı sağlar. Değişiklikler ve geçiş dönemlerinde zorluklarla baş etmenizi sağlayacak enerjiye sahiptir. Güç, cesaret ve kendine güven verir.


Ruhsal bakımdan gelişmek amacıyla kullanılır. Ruhsal farkındalık, kendini keşfetme, sezgilerin artması ve psişik yeteneklerin geliştirilmesi için mükemmeldir. Meditasyon taşı olarak kullanıldığında evrensel bilince erişmeye, çok boyutlu enerjilerle iletişim kurmaya yardımcı olur. Ayrıca auranın etrafında bir enerji kalkanı oluşturarak psişik korunma sağlar, negatif enerjileri püskürtür. Enerji çalışmaları yapanlar için hem enerjiyi arttırmak hem de korunmak için faydalıdır.

Birlikte yaratım için niyet, ilham ve enerjinizin bir araya getirilmesini sağlar. İhtiyaç duyulan eşzamanlılığı ortaya çıkartır.

Feng Shui’de su enerjisi taşımaktadır. Değişim, dönüşüm ve yeniden doğuş ile ilgilidir. Evin, odanın veya ofisin kuzey alanına bir parça labradorit yerleştirebilirsiniz.

Tüm burçların kullanımına uygundur.

Alın ve taç çakralarıyla ilintilidir. Tüm çakraların uyumlu çalışmasını sağlayarak tam potansiyelinizi göstermenize yardım eder. Üçüncü göz üzerine konularak meditasyon yapıldığında oldukça etkilidir.ETİKETLER

LABRADORİT, DOĞALTAŞLARIN ÖZELLİKLERİ, ALIN ÇAKRASI, TAÇ ÇAKRA, KOÇ BURCU, BOĞA BURCU, İKİZLER BURCU, YENGEÇ BURCU, ASLAN BURCU, BAŞAK BURCU, TERAZİ BURCU, AKREP BURCU, YAY BURCU, OĞLAK BURCU, KOVA BURCU, BALIK BURCU


ILGILI BLOG YAZILARI

Doğaltaş ve Kristalleri Programlama
DOĞAL TAŞ ve KRİSTALLERİ TEMİZLEME YOLLARI
Kristallerle 21 Günlük Niyet Çalışması
BABALAR GÜNÜ İÇİN 7 SİYAH KRİSTAL
Şans için Doğaltaşları Kullanmak
Psişik Korunma için Doğaltaşlar Nasıl Kullanılır?