BLOG YAZISI ARAMA


Ana Kategori : GENEL BİLGİLER

Görüntülenme: 1890

DOLUNAY ENERJİSİNİN GÜCÜNÜ KULLANIN!

3.7.2020

Dolunay ayın enerjisinin zirvede olduğu zamandır. Kristalleriniz için temizleme, şarj, programlama ya da kişisel bir ritüel, her ne yapıyor olursanız olun oldukça güçlü enerjiler ile çalışıyor olacaksınız.


Tüm kristallerinizi ay ışığı ile temizleyebilirsiniz. Bu temizlik işlemi aynı zamanda kristalinizin şarj olmasını da sağlayacaktır. Kristalinizi dolunayda temizler ve şarj ederseniz çalışmalarınızda daha güçlü olduğunu fark edeceksiniz. Dolunay enerjisi ile aktive olmuş bir kristali sadece üzerinizde taşımak bile size enerji verecektir.

Kristalinizin temizlik ve şarjı için sadece dolunay ışığında birkaç saat bırakmanız yeterli olacaktır.

Dolunayın bu güçlü enerjisinden daha fazla yararlanmak için niyetinize göre kristalinizi programlayabilirsiniz. Ay ışığı altında kristalinizi elinize alın ve ondan yansıyan ay ışığına bir süre bakın. Işığın zihninize dolduğunu hayal edin. Gözlerinizi kapatıp bir süre niyetinizi düşünün. Gözlerinizi açın ve kristalinizin sizi anladığını hissederek niyetinizi ona fısıldayın. Bu niyetle kristalinizi dolunay ışığı altında birkaç saat bırakın. Niyetiniz için daha güçlü çalıştığını hissedeceksiniz.

Dolunay zamanları his, niyet ve enerjilerin kuvvetlendiği zamanlardır. Ne verirseniz size daha fazlası olarak geri dönecektir.
ETİKETLER

ŞARJ, TEMİZLEME, PROGRAMLAMA, DOLUNAY, ASTROLOJİ, DOĞALTAŞLARIN KULLANIMI


ILGILI BLOG YAZILARI

Doğaltaş ve Kristalleri Programlama
DOĞAL TAŞ ve KRİSTALLERİ TEMİZLEME YOLLARI
Kristallerle 21 Günlük Niyet Çalışması
Aytaşınızı Tutulma Enerjisi ile Şarj Edin