BLOG YAZISI ARAMA


Ana Kategori : AMACA GÖRE DOĞALTAŞLAR

Görüntülenme: 370

Hedef Belirlemek ve Ulaşmak İçin 5 Doğaltaş

1.6.2020

Ulaşabileceğiniz hedefler belirlemek ve bu hedeflere ulaşmak için doğaltaşlardan yardım almak ister misiniz?

Size önereceğimiz 5 doğaltaş yaşamınızı değiştirmenizi sağlayacak kadar güçlü enerjilere sahip kristallerdir. Hedefinize ulaşmak için yaşam tarzınızı ve eylemlerinizi değiştirmenize yardımcı olacak ve uygun enerji durumuna geçebilmeniz için çakralarınızı dengeleyecektir.


AMETİST

3. Göz kristallerinden olan ametist taşı hedefe odaklanmanızı sağlar. Sezgisel gücünüzü artırıp hedefe giden en uygun ve pratik yolu bulmanızı sağlar. Gerginlikten kurtulup huzurlu bir halde hedefe yürümenize yardımcı olur.

SİTRİN

Hedefe odaklanmakta zorlandığınızda düşüncelerinize berraklık verir. Yaratıcılık ve hayal gücünüzü artırarak hedefinizi gözünüzde canlandırabilmenizi sağlar. Çekim yasasına uygun çalışarak birlikte yaratım için gerekli odaklanma, hayal gücü ve enerji verir. Taç çakrayı uyararak bu konuda ilahi destek almanızı sağlar.

KIRMIZI AKİK

Kök çakra taşı olan bu doğaltaş sizi hedefe giderken karşılaşabileceğiniz engellerden koruyacaktır. Hedefe yürürken ihtiyacınız olan canlılık, cesaret ve özgüveni verir. İletişiminizi kuvvetlendirerek diğer insanlardan yardım alabilmenizi sağlar.

PEMBE KUVARS

Umudunuzu korumaya ve çevrenizden pozitif enerji çekmenize yardımcı olur. Tüm çakralarınızı dengeleyerek evrenle uyum içinde çalışmanızı sağlar.

GRANAT

Kök ve kalp çakra üzerinde etkili olan Granat ihtiyacınız olan tutkuyu canlı tutup sizi sürekli motive edecektir. Hedefe doğru ilerlerken istikrarlı olmanızı sağlar. Başarınızı engelleyebilecek geçmiş deneyimlerin negatif etkilerinden kurtulmanızı sağlar.ETİKETLER

AMACA GÖRE DOĞALTAŞLAR, DOĞALTAŞLARIN KULLANIMI, BAŞARI, BİRLİKTE YARATIM, AMETİST, SİTRİN, AKİK, PEMBE KUVARS, GRANAT


ILGILI BLOG YAZILARI

Doğaltaş ve Kristalleri Programlama
DOĞAL TAŞ ve KRİSTALLERİ TEMİZLEME YOLLARI
Kristallerle 21 Günlük Niyet Çalışması
Ametist Taşının Özellikleri
YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN DOĞALTAŞ KULLANMANIN BASİT YOLLARI
Akik Taşının Özellikleri
Pembe Kuvars Taşının Özellikleri
Sitrin Taşının Özellikleri