BLOG YAZISI ARAMA


Ana Kategori : AŞK ve SEVGİ

Görüntülenme: 877

Aşk için Doğaltaşlar

23.5.2020

Hayattınıza aşkı çekmek istiyorsanız doğaltaş ve kristallerden yardım alabilirsiniz. Aşkı çekmenizi sağlayacak enerjileri taşıyan doğaltaş ve kristalleri taşımak kalp çakrası üzerinde etkili olacak ve yaşamınıza aşk, sevgi ve romantizm getirmenize yardımcı olacaktır.


Aşk kristallerini takı olarak kullanmaya ve onların enerjileriyle çalışmaya başladığınızda yaşamınıza sadece aşk getirmekle kalmayacak, aile ve arkadaşlarınızla da daha uyumlu ilişkiler kurmanızı sağlayacaktır.

Aşk ve sevgi için size yakın gelen bir takı seçtikten sonra onu temizleyip, amacınıza göre programlarsanız etkilerinden daha iyi faydalanabilirsiniz.PEMBE KUVARS

Kalp taşı ve aşk taşı olarak da bilinen pembe kuvars yüksek enerjili bir taştır. Aşkı, sevgiyi, romantizmi ve samimiyeti çekme konusunda oldukça etkilidir. Ayrıca aile ve arkadaşlar ile yakın bir bağ geliştirmeyi de destekler.

AMETİST

Aşk taşı olarak bilinen bir diğer taş da ametist taşıdır. Yaşamınıza huzur ve sevgiyi getirecektir. Pembe Kuvars ile birlikte kullanıldığında romantik ve sakin bir aşkı yaşamınıza çekecektir.

MERCAN

Kırmızı Mercan aşk taşı olarak da bilinir. Tutku ve romantizmi uyandırır. Sevgi duygusunu güçlendirir.

YAKUT

Güçlü ve yüksek enerjili bir taş olan Yakut enerjik, tutkulu ve ateşli aşkların taşıdır.

ZÜMRÜT

Kalp çakrası üzerinde oldukça etkili olan zümrüt taşı aşk, mutluluk, sevgi ve sadakat enerjileriyle uyumludur ve bu enerjileri yaşamınıza getirir.

AYTAŞI

Aşk, umut ve düşlerin taşıdır. Aşkı, kalbi besleyen niteliklere sahiptir.

GRANAT

Tutkuyu açığa çıkaran bir enerjiye sahiptir. Tutkulu olduğu kadar da istikrarlı beraberliklerin taşıdır. Sevgi ve şefkat duygularını arttırır.

AKUAMARİN

Akuamarin taşı aşk hayatında farklı yaşam tarzlarına sahip iki kişinin uyum içerisinde yaşamasına yardımcı olur. Sevgi, bağlılık ve sadakati arttırır. Evliliklerde sevginin sürekliliğine yardımcı olacağına inanılır.

UNAKİT

Kendini sevmeyi desteklediği gibi aşkı da çekmeye yardımcı olur. Koşulsuz sevgi, barış ve yeniden birleşmeyi teşvik eder.

AMAZONİT

Aşk yaşamında amazonit, sevgililer arasındaki iletişimi arttırır. Uyum, denge ve şefkat sağlar.ETİKETLER

AMACA GÖRE DOĞALTAŞLAR, AŞK ve SEVGİ, DOĞALTAŞLARIN KULLANIMI, PEMBE KUVARS, AMETİST, MERCAN, YAKUT, ZÜMRÜT, AYTAŞI, GRANAT, AKUAMARİN, UNAKİT, AMAZONİT


ILGILI BLOG YAZILARI

Doğaltaş ve Kristalleri Programlama
DOĞAL TAŞ ve KRİSTALLERİ TEMİZLEME YOLLARI
Kristallerle 21 Günlük Niyet Çalışması
Ametist Taşının Özellikleri
Akuamarin Taşının Özellikleri
Amazonit Taşının Özellikleri
Aytaşı Taşının Özellikleri
YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN DOĞALTAŞ KULLANMANIN BASİT YOLLARI
Mercan Taşının Özellikleri
Pembe Kuvars Taşının Özellikleri