BLOG YAZISI ARAMA


Ana Kategori : BOLLUK, BEREKET ve ZENGİNLİK

Görüntülenme: 8704

Zenginlik ve Refah İçin 7 Doğaltaş

1.5.2020

Yaşamınızda daha fazla zenginlik ve refaha ihtiyacınız varsa, bolluk enerjisiyle titreşen kristallerden yardım alabilirsiniz. Bolluk taşlarını niyetinize göre programlayarak kullanmak hayatınıza zenginlik ve refah enerjisi getirmenin en etkili yoludur.

Enerjinizi refah enerjisine uyumlayarak yaşamınıza bolluk çekmenizi sağlayacak 7 farklı doğaltaşı sizin için derledik.


Bu doğaltaşları takı olarak kullanabileceğiniz gibi ev ya da ofisinizin bolluk köşesine yerleştirebilir, para kesesine koyabilir ya da cüzdanınızda taşıyabilirsiniz.

KAPLANGÖZÜ

Ticarette başarıyı getireceğine inanılan kaplangözü taşı, zenginlik ve bolluğun artmasına ve korunmasına yardımcı olur. Düzenli para akışı ve iş yaşamında şans için de kullanılabilir. Hayal gücünü kuvvetlendirerek isteklerinizi elde etmek için yaratım gücünüzü etkili kullanabilmenizi sağlar.

SİTRİN

Tüccar taşı olarak da bilinen sitrin taşının bolluk, bereket ve başarı getirdiğine inanılır. Yaratım gücünü kullanabilmek için gerekli hayal gücünü ve enerjileri destekler. Niyet ve isteklerinizin daha çabuk gerçekleşmesini sağlar. Para ve zenginlik ile ilgili negatif inançlardan kurtulmanıza yardımcı olur.

YEŞİM

Şans, bolluk ve refah taşı olan yeşim iş yaşamına bereket getirir. Refah enerjisini arttırıp bolluğun yaşamınıza akmasını sağlar.

AMETİST

Refah enerjisine sahip olan ametist taşı stres ve gerginlikten kurtulup fırsatlardan yararlanabilmenizi sağlar. Parasal sıkıntılar ile uğraşılıyorken çok faydalı olacaktır.

GRANAT

Hayatınıza daha fazla bolluk ve refah çekmek için kullanabileceğiniz granat, ticari hayatta ve iş yaşamında da başarıyı arttırır. Geçmişin tıkanıklıklarından ve bilinçaltındaki negatif enerjilerden kurtulmayı sağlayarak bolluk enerjisinin yaşamınıza akmasına izin verir. Hayal gücünü güçlendirerek dileğinizi yaratmanıza yardımcı olur. Kriz durumlarından kurtulmayı sağlar.

PERİDOT

Para taşı olarak da bilinen peridot servet ve maddi başarı getiren yüksek enerjili bir taştır. Şans getirir. Ayrıca kişinin kendi potansiyelini görüp kullanmasına da yardımcı olduğundan başarıyı destekler. Bolluk, refah ve mutluluğu çekmek için kullanılır.

KEHRİBAR

Para taşı olarak bilinen bir diğer taş da kehribardır. Aynı zamanda kazanç taşı olarak da anılır. Büyük bir enerji taşıyan kehribar, parayı çeker.ETİKETLER

BOLLUK BEREKET ZENGİNLİK, AMACA GÖRE DOĞALTAŞLAR, KAPLANGÖZÜ, SİTRİN, YEŞİM, AMETİST, GRANAT, PERİDOT, KEHRİBAR


ILGILI BLOG YAZILARI

Doğaltaş ve Kristalleri Programlama
DOĞAL TAŞ ve KRİSTALLERİ TEMİZLEME YOLLARI
Kristallerle 21 Günlük Niyet Çalışması
Ametist Taşının Özellikleri
YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN DOĞALTAŞ KULLANMANIN BASİT YOLLARI
Kehribar Taşının Özellikleri
Kaplangözü Taşının Özellikleri
Peridot Taşının Özellikleri
Sitrin Taşının Özellikleri
Yeşim Taşının Özellikleri